/MELINE
MELINE 2022-01-20T15:33:27+00:00
meline

Jediná značka na svete, ktorá sa špecializuje na liečbu hyperpigmentácií

meline product

INTIMATE

Ak by sme v súčasnosti hľadali informácie o zákrokoch v intímnych partiách, najmä na gynekologickej úrovni, našli by sme tisíce stránok, ktoré sa problematike venujú.

To naznačuje, že v skutočnosti estetické zákroky v gynekológii vyvolávajú čoraz väčšie obavy u pacientiek, ktoré prichádzajú do ambulancie s otázkami na túto čoraz medializovanejšiu tému.

Mnohé z nich boli navrhnuté pre zlepšenie tejto oblasti, ale vo všeobecnosti väčšina z nich bola v podstate chirurgická. V posledných rokoch však pribúdajú minimálne invazívne alebo neinvazívne techniky s veľkým terapeutickým využitím pri estetickom zlepšení tejto oblasti tela.

Faktorom, ktorý pacienti oceňujú v intímnej oblasti, sú rozdiely vo farbe pokožky a nepravidelnosti jej vzhľadu, pre ktoré je aplikácia prípravkov podobných opatreniam používaným na zlepšenie prejavov starnutia pokožky a škvrny na úrovni pokožky oblasti tváre.

Preto predstavujeme túto inovatívnu liečbu, ktorá bola vedecky navrhnutá a potvrdená, veľmi užitočná pri zlepšovaní jednotnosti farby a celkového vzhľadu pokožky, bez nepriaznivých účinkov a s vysokou bezpečnosťou.

MeLine Intimate predstavuje uznávanú a vedeckými štúdiami potvrdenú alternatívu na dosiahnutie uspokojivých klinických výsledkov a uspokojenia pacientov, ktorí ju používajú.

ŠKVRNY

Me Line Spot bol vytvorený pre špecifickú liečbu pigmentových lézií, ako je aktinické alebo senilné lentigo, ktoré pozostáva z ohraničenej, pigmentovanej makuly s homogénnou, alebo pestrou pigmentáciou s farbou medzi hnedou a čiernou, ktorá je vyvolaná prirodzenou alebo umelou zdroje ultrafialového svetla.

Zvyčajne má plochý, alebo mierne vtlačený povrch a niekedy s malými vráskami, obklopený normálne vyzerajúcou pokožkou. Postupom času sa ich počet a veľkosť môže zväčšiť a niekedy sa zbiehajú do dosiek. Charakteristickým znakom solárneho lentiga pri pozorovaní epiluminiscenčnou mikroskopiou je to, že pigmentovaný vzor je zosieťovaný.

Vo všeobecnosti sa tieto typy lézií zvyčajne vyskytujú na koži s fototypom I-III, častejšie na tvári, predlaktiach, chrbte rúk a hornej časti trupu. Je veľmi dôležité stanoviť diferenciálnu diagnózu s efelidmi (pehami), seboroickou keratózou a lentigom maligna.

Solárne lentigo nie je stav, ktorý si vyžaduje liečbu, ale jeho prítomnosť naznačuje poškodenie svetlom a predstavuje estetickú nevýhodu. Ideálna liečba solárneho lentiga by mala byť lacná, mala by dosahovať rýchle výsledky, nemala by brániť spoločenskej aktivite a nemala by byť vystavená riziku komplikácií. Osobitný problém je proti liečbe lézií na rukách, kde je dermis a epidermis tenká, vaskularizácia je vzácna, existuje málo pilosebaceóznych jednotiek a notoricky známa tendencia k tvorbe jaziev, ktorá sa môže vyskytnúť pri postupoch, ktoré vo všeobecnosti sa používajú na riešenie účinnej terapie.

V Laboratorio Innoaesthetics, vždy v popredí a inovácii, navrhujeme liečebnú schému s vysokou účinnosťou a bezpečnosťou, ktorá kombinuje silný depigmentačný účinok spolu s vysokokapacitnou epidermolytickou aktivitou, ktorá spoločne podporuje elimináciu lézie bez možnosti v dôsledku toho zanechávajú zvyškové jazvy.