/Vzdelávanie
Vzdelávanie 2018-01-14T10:36:55+00:00

Vzdelávanie je jednou z najväčších hodnôt INNOAESTHETICS

Akadémia v budove laboratória firmy INNOAESTHETICS  bola založená v  roku 2012  s cieľom vzdelávať   profesionálov  v oblasti estetickej medicíny.

Z dlhoročných skúseností  sa zakladatelia dozvedeli, že akademické školenie profesionálov, ktorí pracujú s výrobkami značky INNOAESTHETICS je nevyhnutné na dosiahnutie najlepších výsledkov  pri aplikácii distribuovaných produktov laboratória.

Akadémia každoročne  prijíma profesionálov  z celého sveta s cieľom absolvovať akademický tréning  zameraný na rozvoj profesionálnych zručností  v oblasti aplikačných protokolov a aplikácii výrobkov  určených pre  estetickú medicínu.

Pod vedením odborníkov estetickej medicíny s rozsiahlymi skúsenosťami, ktorými sú  Dr.  Fernando  Bouffard a Dr. Victor García. Navyše  tím školiteľov laboratória INNOAESTHETICS zložený z uznávaných odborníkov, cestuje po celom svete  a vedie výučbu kurzov a prednášok. . Týmto spôsobom sprostredkováva  možnosť zoznámiť sa s prvotnými potrebami trhu, ktoré nám pomáhajú v ďalšom rozvoji produktov a liečby.

SKIN-ACADEMY

Akadémia pleti bola založená v roku 2012 s cieľom zdieľať naše vedomosti s ostatnými profesionálmi v oblasti estetickej medicíny.

Odborné vzdelávanie v priestoroch  SKIN ACADEMY INNOAESTHETICS v Barcelone

SKIN-ACADEMY
SKIN-ACADEMY

Školiace preistory

Odborné vzdelávanie v priestoroch  SKIN ACADEMY INNOAESTHETICS v Barcelone

SKIN-ACADEMY
SKIN-ACADEMY

Školiace preistory v SKIN ACADEMY INNOAESTHETICS v Barcelone

V prípade záujmu účasti na odbornom vzdelávaní pod vedením odborníkov z  INNOAESTHETICS
sa môžete kontaktovať u výhradného distribútora výrobkov INNOAESTHETICS na Slovensku.