/O nás
O nás 2021-04-06T18:23:56+00:00

Firma FELYMA spol. s. r. o je nielen spoľahlivý dodávateľ zdravotníckych zariadení v Slovenskej republike,Českej republike a Rakúsku v oblasti predaja, poradenstva, inštalácie a servisu zdravotechniky v spolupráci so svetovými výrobcami ako sú SYNERON – CANDELA, QUANTA SYSTEM, MediCom, SciCan, TOBRIX, Sono Scape, ale od roku 2017 sa stala aj výhradným distribútorom španielskej značky pochádzajúcej z laboratórií firmy  INNOAESTHETICS pre slovenský trh.

Firma Felyma spol. s. r. o ponúka dermatologické liečivá a kozmetické výrobky značky INNOAESTHETICS určené pre aplikáciu a predaj odborníkov  dermatologických ambulancií, estetických kliník, lekární, ako aj pre profesionálne použitie v kozmetických salónoch a domácu starostlivosť o pokožku pre bežného spotrebiteľa.

Produkty značky INNOAESTHETICS sú predávané v 40 krajinách sveta v Európe, Ázii, Amerike a Afrike
a ich predaj je spojený s dlhoročnou tradíciou.

História založenia prvého laboratória INNOAESTHETICS siaha do roku 1898 kedy sa jeho zakladateľom stal  Mr. Antonio Fita Trias diplomovaný mikrobiológ, ďalej v napredovaní a výskume výroby farmaceutických produktov pokračoval Mr. Antoni Fita Ramirez v roku 1934. Neskôr firmu viedol Mr. Fernando Bouffard Vicente a od roku 1992 riadi firmu  potomok štvrtej generácie rodinnej firmy INNOAESTHETICS  Dr. Fernando Bouffard  Fita.

Produkty značky INNOAESTHETICS sú známe svojou vysokou kvalitou, univerzitným výskumom a vývojom nových technologických postupov v oblasti výroby produktov určených pre aplikáciu v estetickej medicíne.